Cokolwiek chcesz spakować,
w naszych pudełkach będzie bezpieczne.

Promet, to firma z 20-letnim doświadczeniem w branży opakowań tekturowych. Zaczynaliśmy od produkcji opakowań na buty. Od razu stawialiśmy na rozwój czego efektem jest bogaty park maszynowy. Dzięki temu mogliśmy systematycznie poszerzać ofertę opakowań kartonowych. Dbając o wysokie standardy wprowadziliśmy system zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015.

Obecnie w ofercie posiadamy szeroką gamę opakowań klapowych, fasonowych, kaszerowanych, z nadrukiem, zdobionych hot-stampingiem. Zarówno z tektury szarej jak i bielonej.

Dla branży piekarniczej i cukierniczej mamy w ofercie pudełka na torty, ciasta i pizze.
Oprócz samych pudełek dostarczamy też przekładki, kratownice i wypełnienia tekturowe.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie opakowań tekturowych.

 

Nasz cel

Są takie sytuacje, gdy coś jest potrzebne na wczoraj, a już jest dzisiaj. Gdyby tak dało się cofnąć czas lub choćby sprawić, że będzie wolniej biegł… Niestety nie potrafimy tego zrobić i w tym względzie nie różnimy się od innych.

Natomiast wyróżnia nas to, że wsłuchujemy się w głos naszych klientów, by znaleźć optymalne rozwiązania i sprostać ich oczekiwaniom. Ekspresowa realizacja czy nietypowe, indywidualne zamówienia? Oczywiście. Od początku działamy w ten sposób i widzimy, że to daje efekty. Widzimy, to na twarzach klientów którzy od lat do nas wracają.

W naszych działaniach mamy też na uwadze kwestię ekologii. Z tego względu kładziemy nacisk na to, by zamawiana tektura była wyprodukowana z drewna pochodzącego z odpowiedzialnie zarządzanych źródeł (Certyfikat FSC®).

Nasza misja

Chcemy sprawiać, że pakowanie będzie łatwiejsze i nie będzie przysparzać dodatkowych problemów. Oferując najwyższą jakość staramy się, by wszystko co trafi do naszych kartonowych opakowań było bezpieczne.