Opakowania tworzone
z pasją ...

Oferta » opakowania spożywcze

Producent opakowań na ciastka, do pizzy

Jako doświadczony producent pudełek posiadamy w ofercie kartonowe opakowania spożywcze różnego typu. Cukierniom, piekarniom oraz producentom słodyczy proponujemy opakowania na ciastka, rogaliki, pączki, ciasta weselne, lody, cukierki. Restauracjom i pizzeriom mamy do zaoferowania pudełka na pizze.  

Jako producent opakowań na ciastka mamy do wyboru pudełka szare, jedno- lub dwustronnie bielone. Oferowane pudełka uszlachetniamy drukiem flexo lub oklejamy arkuszem z nadrukiem offsetowym. Promet Opakowania to także producent opakowań do pizzy, które również dostosujemy do Państwa wymagań.
Na życzenie klienta opakowania są złocone lub srebrzone od wewnątrz folią przeznaczoną do kontaktu z żywnością. 

Dbamy o to, aby wybierane przez nas materiały gwarantowały największą wygodę użytkowania opakowania. Nie da się również ukryć, że kartonowe opakowania spożywcze z naszej oferty zapewniają najwyższą jakość wraz z wysoką estetyką. Jako producent opakowań na ciastka i inne rodzaje żywności traktujemy bezpieczeństwo naszych Klientów jako priorytet. Podpisując się jako producent opakowań do pizzy, troszczymy się również o jak największą funkcjonalność kartonów, biorąc pod uwagę ich częsty transport.

 
 
 

Promet Opakowania

ul. Wałowa 30
34-100 Wadowice

tel. 604 44 72 39
tel. 784 625 497
tel./fax 33 879 46 93

biuro@promet-opakowania.pl


Katalog
Fefco


zobacz »