Opakowania tworzone
z pasją ...

O Nas - Kim jesteśmy?


Firma PROMET posiada w dziedzinie produkcji opakowań ponad dziesięcioletnie doświadczenie dzięki czemu jest profesjonalistą w swojej branży. Nasza oferta obejmuje pudełka klapowe, fasonowe oraz kaszerowane. Produkujemy również kratownice, przekładki oraz narożniki. Dostarczamy metki, papiery przekładkowe, drobne druki, reklamówki, folie strecz. Skład oferty firmy PROMET poszerzają usługi sztancowania, kaszerowania, Hot-stampingu oraz fleksodruku.

Zdobyty bagaż doświadczeń oraz fachowa wiedza pozwala nam stanąć na wysokości zadania. Jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości produkty w rozsądnych cenach. Staramy się, aby każdy kontakt z firmą PROMET był dla naszych partnerów biznesowych satysfakcjonujący. Zdajemy sobie sprawę, że każdy Klient może mieć odmienne wymagania i inne aspekty są dla niego priorytetowe. Takie podejście, gdzie nie pozwalamy sobie na rutynę sprawia, że wśród Klientów cieszymy się bardzo dobrą opinią.

Ważna jest dla nas terminowość realizacji zamówień oraz jakość naszych produktów. Przez lata wypracowaliśmy własne metody zarządzania produkcją oraz łańcuchem dostaw. Nie poprzestajemy jednak na tym i regularnie staramy się analizować nasze słabsze strony, a także szukać bardziej optymalnych rozwiązań w tych kwestiach. Doświadczenie daje nam możliwość określenia kluczowych procesów produkcyjnych. 

O realizację zamówień mogą być Państwo spokojni. Mamy sprawdzonych dostawców, z którymi współpracujemy z powodzeniem od wielu lat. Są to firmy, które mają ugruntowaną pozycję na rynku i dostarczają nam materiały najwyższej jakości.

Promet Opakowania

ul. Wałowa 30
34-100 Wadowice

tel. 604 44 72 39
tel. 784 625 497
tel./fax 33 879 46 93

biuro@promet-opakowania.pl


Katalog
Fefco


zobacz »